Nie zezwalam na kopiowanie tekstów i zdjęć ze strony bez mojej zgody, zgodnie z Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170 cyt.:
kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i powiązane jest z odpowiedzialnością karną”.

wtorek, 17 lipca 2012

Nic konkretnego

Ostatnio nazbierało się kilka spraw, o których warto byłoby tu napisać :)

Bardzo dziękujemy za 68 obserwatorów i wszystkie komentarze! Nie sądziłam, że tyle osób czyta moje wypociny :P Ja przyznaję się bez bicia - praktycznie w ogóle nie komentuję innych blogów (przez mój brak kreatywności :PP) ale czytam wszystkie, które mam na dole w "Czytamy" + kilka innych, które zaraz uzupełnię :)
_

Sucz sobie zaciekła. Wiem, że milion razy pisałam o sterylce, ale zawsze coś wypadało i musiała być przełożona na inny termin. Teraz póki co nic specjalnego się nie szykuje, także jeszcze w tym roku powinno to dojść do skutku :)
_

Tydzień bez siebie jakoś przeżyłyśmy. Ze mną oczywiście było gorzej, bo Li miała zapewnioną świetną opiekę. :P
Ciekawi mnie jak to przełoży się na naszą pracę i socjal z innymi psami (Lilu mieszkała razem z Nalą, miksem labradora). Dzisiaj wyszłyśmy w czasie deszczu posztuczkować i było po prostu perfekcyjnie! A jutro trening :)
_

Nowe plany sportowe. Frisbee z ciapania deklami raz na jakiś czas zamieni się na systematyczne treningi. Mam kilka planów co do nauczenia suki łapania backhandów. Przede wszystkim OBSERWACJA, później skuteczność łapania. Fajnie by było, gdybyśmy wystąpiły na DCDC w przyszłym roku, aczkolwiek to nie jest absolutnie moim priorytetem :)
Postanowiłam też na poważnie zająć się obi. Póki co moim celem jest przerobienie ćwiczeń całej klasy 0, w tempie... a może być i całe nasze życie :)
Mam też kilka planów na nowe sztuczki, aczkolwiek tu mimo wszystko prosiłabym o jakieś pomysły w komentarzach, bo tak jak wyżej pisałam, nie jestem zbyt kreatywna :D


Chyba tyle, pozdrawiamy!

5 komentarzy:

 1. Kliknęłam! ; )) Mam nadzieję że te 19 lajków czy może mniej uda Ci się zebrać i wygrasz ten szarpak ; )) Pozdrawiamy Weronika&Lucky
  http://terrier-lucky.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj :) kliknęłam :) Na pewno wygracie :) Lilu jest piękna :) Pozdrawiamy: Ewa i Goldi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na tym zdjęciu na facebooku Lilu jest całkiem jak Dumbo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kliknięte! ;D
  A tak nawiasem mówiąc zdjęcie jest genialne ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Ach, ile ja osób znam, które biorą udział w tym konku :D Kliknięte, oczywiście xd
  Szkoda, że nie komentujesz - nie ma po Was śladu xd
  III miejsce - super!
  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń