Nie zezwalam na kopiowanie tekstów i zdjęć ze strony bez mojej zgody, zgodnie z Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170 cyt.:
kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i powiązane jest z odpowiedzialnością karną”.

piątek, 23 grudnia 2011

Merry Christmas Everyone!

Życzymy wszystkim psiakom oraz ich właścicielom zdrowych, spokojnych, wesołych świąt, spędzonych w rodzinnej i ciepłej atmosferze, nie-wystrzałowego (to dla psów ;-)), ale świetnie spędzonego sylwestra oraz dobrego nowego roku, przepełnionego sukcesami większymi jak i mniejszymi :)


                         Julia&Lilu

7 komentarzy:

 1. Dziękuje-MY i oczywiście nawzxajem. Sliczna fotka. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękujemy i wzajemnie ;)
  Zapraszamy do naszego psiego konkursu ;)
  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziekujemy bardzo :)
  Ja równierz, Waszemu duetowi życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt, no i może więcej śniegu.. :)
  P.S Lilu ma śliczną obroże :))

  OdpowiedzUsuń
 4. My trochę spóźnione, ale wesołych świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To ja, Biscuit z bloga Psotka-zwariowany Shih Tzu. Moje konto zostało zablokowane, a blog usunięty. Postaram się go odzyskać, ale nic nie gwarantuję. Możesz napisać o tym na sowim blogu? Chciałabym odzyskać swoich wszystkich obserwatorów oraz ostrzec młodych blogerów, którzy nie ukończyli 13 lat, by zmienili datę swojego urodzenia na datę swojego rodzica/opiekuna bo inaczej(prędzje czy później) skończą jak ja.

  OdpowiedzUsuń