Nie zezwalam na kopiowanie tekstów i zdjęć ze strony bez mojej zgody, zgodnie z Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170 cyt.:
kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i powiązane jest z odpowiedzialnością karną”.

sobota, 28 maja 2011

Wróciłam...

... a psica strzeliła focha! Podbiegła, polizała, dała się pogłaskać i na tym się skończyło. Ale żyjemy dalej :) obrożę jako prezent przyjęła i w ogóle się nie drapie (w poprzedniej było coś złego drapanie występowało baaaardzo często). Poza tym jest strasznie niewybiegana fizycznie (deszcz wciąż pada więc nie wiadomo jak długo będzie w takim stanie) i psychicznie.


Patrząc na nią rozkminiłam jej sierść. Sianie ma duże, ale występuje ono tylko na lato i wiosnę. Zrzucając sierść odkrywa swoje przeurocze plamki. Na późną zimę dużo grubiej się "ubrała" więc była cała biała. Zastanawia mnie tylko czemu na późną zimę? :D Chyba jest jakaś opóźniona, bo zimowe futro też zrzuca od niedawna. Aktualnych zdjęć nie mam, ale na tych można zauważyć różnicę:

małe futro

większe futro

Teraz na nowo pojawiły się jej piękne, czarne kropeczki :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz