Nie zezwalam na kopiowanie tekstów i zdjęć ze strony bez mojej zgody, zgodnie z Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170 cyt.:
kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i powiązane jest z odpowiedzialnością karną”.

wtorek, 30 lipca 2013

O ucieczce od wielkiego miasta, czyli wakacje na wsi :)

To jest to, co uwielbiam najbardziej!
Uciec od wszystkich ważnych spraw, od natłoku miasta, odpocząć od wszystkiego! Czyli uciekłyśmy na wieś, dokładnie tam gdzie dwa lata temu - do Czarnego Dunajca. Czarny Dunajec duży nie jest, jest za to świetnym miejscem wypoczynkowym, bo taki był nasz cel - nie zwiedzać, nie łazić po górach tylko smażyć się na słoneczku i co najwyżej spacerować ;-)

Lilu nawiązała znajomości z młodymi baranami, cielakami, trochę większymi krowami, kurami, kogutami, kaczkami, gęsiami, dwutygodniowymi kotkami... było co robić :)
Na zdjęciu malutkie istotki, które były absolutnie przesłodkie (jak bardzo nie lubię kotów...) :) na pierwszym zdjęciu maluszek ma 2 dni, na drugim jego brat w wieku 2 tygodni.


Co było chyba rzeczą najpiękniejszą - kompletny brak komarów! Mogłam normalnie wyjść na wieczorny spacer w szortach i t-shircie wracając w stanie nienaruszonym :)
A spacerować było gdzie W upalne dni chodziłyśmy nad pobliską rzekę, niezbyt głęboką, kamienistą, zimną! :) Lilu ku mojemu zaskoczeniu wchodziła do wody bez problemu, generalnie z zanurzonymi do połowy łapkami stała w miejscu i chłodziła się.Zaraz obok naszego domu znajdował się kort tenisowy, który oczywiście wykorzystałam do obikowania i innych ćwiczeń (filmik będzie na podsumowanie wakacji :))


Prawda jest taka, że daleko wychodzić nie musiałyśmy. Pod nosem miałyśmy ogród, gdzie można było gonić koty i kury które uciekały z kurnika :P a dla ludzi małych i dużych była altanka z grillem, leżaki, trampolina i drewniany domek ze zjeżdżalnią, który o zachodzie słońca oczywiście wykorzystałyśmy do zdjęć!


Odpoczęłyśmy, o taaak!
4 komentarze:

 1. Wyjazd na pewno musiał być udany ;)
  Piękne zdjęcia :>

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać, że wyjazd udany ;) czekamy na filmik!

  OdpowiedzUsuń
 3. Haha wy na wakacje na wieś a my do miasta ;P
  PS postaram się na fb jakoś opisać Ci mojego canona ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. O, to widzę, że wakacje udane :)

  Czekam z niecierpliwością na filmik :D

  OdpowiedzUsuń