Nie zezwalam na kopiowanie tekstów i zdjęć ze strony bez mojej zgody, zgodnie z Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170 cyt.:
kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i powiązane jest z odpowiedzialnością karną”.

niedziela, 26 czerwca 2011

Wystawa Kraków 25-26.06.2011

I już po wystawach. Co prawda interesowały mnie tylko dwie rasy - cavaliery i bordery. :)
W sobotę wystawiane były CKCS, gdzie gwiazdą był bez dwóch zdań Dżem (JAMESON Pomeranin Beauties). Oprócz niego bardzo podobała mi się Netka z Awelany - ma przefajny charakter, jak na trzymiesięcznego szczeniaczka odważnie maszerowała po ringu, Cynamon - ślicznie urósł oraz pies lub suczka, którego imienia niestety nie znam, ale jest śliczny :P :


Dziękuję Kindze za GPS i pokierowanie mnie na halę :D
Borderów podobało mi się bardzo dużo. Praktycznie każdy :P Wystawa tylko pogłębiła moją miłość do nichta suczka mi się bardzo podobała: 


Zdjęcia są mojego autorstwa.
Jeśli chodzi o Lilu - jestem bardzo zadowolona z jej zachowania w tramwaju oraz przy innych psach :) Nie spanikowała, tylko gdy jakiś pies podchodził bliżej cofała się do tyłu (zapewne uraz po ataku bullteriera...). Puściłam ją ze smyczy, ładnie sztuczkowała i PRZYCHODZIŁA ZA PIERWSZYM RAZEM co jest dla mnie przeogromnym sukcesem! :D

3 komentarze:

 1. Świetna fotorelacja =)

  Jeśli to Cię jakoś pocieszy to moi Rodzice też są nieugięci. Drugiego psa nie będzie ["bo kto słyszał mieć dwa psy w domu?"] - a szczyle już otworzyły oczęta i Lotosek czeka... Może jednak się nam uda, Julka - nie możemy się poddawać ;).

  Piękny nagłówek :]

  Justyna

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia :) Na wystawie było super, fajnie było się wreszcie spotkać. I zobaczyłam piękną Lilu.. :D A nagłówek na prawdę ekstra :)
  Kinga

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz talent do zdjęć <>
  Mi tez siępodobają bordery, ale taki pies przy poziomie mojej aktywności fizycznej bardzo by się męczył...Ogród-agility-kanapa-spacer-kanapa-dom-sen...To nie dla bordera :I
  Ale psiaki są piękne...
  A tak na PS - na nic Ci się to pewnie nie przyda,ale moja koleżanka ma bordera,chce go zrobić reproduktorem, więc jak chcesz jego zdjęcia czy coś to napisz na e-cavalier, jestem felicita, FEICITA, jakby co , pisz na priv :D

  OdpowiedzUsuń