Nie zezwalam na kopiowanie tekstów i zdjęć ze strony bez mojej zgody, zgodnie z Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170 cyt.:
kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i powiązane jest z odpowiedzialnością karną”.

czwartek, 21 kwietnia 2011

Lilu kończy rok!

W sumie nie tak dawno temu na świat przyszło 7 szczeniaków. Niestety los tak chciał, że urodziły się w miejscu zwanym pseudohodowlą. 


Wśród 2 suczek i 5 piesków była PLAMKA. Umaszczona całkiem inaczej niż rodzeństwo, najmniejsza, najsłodsza, ale z łobuzerskim charakterem!
Uwielbiała zaczepiać rodzeństwo, a pierwsza sztuczka jaką nauczyła się w wieku ok. 5 tygodni było "Daj buzi". 

1 czerwca 2010 roku odbyła krótką podróż do nowego domu, gdzie szybko poczuła się jak u siebie. Dostała nowe imię i rozkochała w sobie całą rodzinę.


Potem rosła, rosła i jeszcze raz rosła, a przez 10 miesięcy działo się dużo.  
Podsumowywując


CHARAKTER:
Cudowny :) Z jednej strony sprytna, zaczepna, i ciekawa świata, a z drugiej wielki tchórz :D Kochana i oddana!

SZTUCZKI:
Lilu uwielbia się uczyć. Szybko załapuje o co chodzi. Szkolić zaczęłyśmy się dość późno, a dzisiejszy stan znanych sztuczek to ok. 27.


FRISBEE:
Lubię to! :) a raczej lubimy ;) Oczywiście wszystko na jej rozmiary. Obecnie ćwiczymy technikę skoku. Jak będzie to wyglądało w przyszłości? Nie wiem! ale mam nadzieję, że dobrze.
  
AGILITY:
Ciężko mi tu coś napisać, bo dopiero zaczynamy. Dziś Lilu jako część prezentu dostała dwie hopki i huśtawkę. Po świętach zrobię jeszcze tunel(pewnie mi nie wyjdzie więc dokupimy :)), koło, slalom itp...
Lilu kończy dzisiaj rok!
Moja kochana psico, bądź dalej taką jaką jesteś!
Bardzo się cieszę, że do mnie trafiłaś. Bądź ze mną jak najdłużej :e25: 
 


4 komentarze:

  1. Wszystkiego wszystkiego najlepszego dla Lilu! I życzę też żebyście dalej tak świetne ze sobą pracowały, i żeby Wasza współpraca była bardzo owocna! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Sto lat i wszystkiego najlepszego! :) Dużo zdrowia dla suczy :D Naprawdę fajnie ze sobą pracujecie, oby tak dalej... i Tobie życzę, żeby spełniły się Twoje plany i marzenia związane z Lilu :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajnie opisane ;) . Sto lat :) ! Maasy sztuczek i sukcesów i długiego psiego życia z swoimi ludźmi życzy Luna&Yknuup ;))

    OdpowiedzUsuń