Nie zezwalam na kopiowanie tekstów i zdjęć ze strony bez mojej zgody, zgodnie z Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170 cyt.:
kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i powiązane jest z odpowiedzialnością karną”.

poniedziałek, 6 grudnia 2010

Top Model

Moje kochane szczęście wygrało konkurs w zoologicznym "Top Model" w kategorii "Najpiękniejszy pies" :D Dzisiaj miał być odbiór nagród, przynajmniej ja tak sądziłam.... Przyjeżdżam do sklepu a tu bum. najpierw ankieta :D Musieli wiedzieć jaką karmę Lilcz zażera, ile waży, jaka rasa, wiek... Nagroda to półroczny zapas karmy. :o do odbioru ok. 14 grudnia. Jak dadzą za dużo to może coś powędruje do schroniska ;) Przypomniałam jej również co to frisbee, bo dawno go nie widziała. Na śniegu trudno jest rollerować, więc jej trochę rzucałam. Nie powiem że jest źle, bo dużo razy złapała. Jednak mnie to nie zadowala, bo ja musiałam celować w moment, kiedy ona podnosi zad z ziemi... ale wiadome, młoda jeszcze jest, a ja i tak nie chcę przemęczać stawów. ;) Zdjęć z frisbowania nie mam, ponieważ było ciemno. Muszę jeszcze z nią poćwiczyć koncentrację i będzie git. ;)

3 komentarze:

  1. jaki słodki piesek xD
    co to za rasa? coś z szitsu ?

    OdpowiedzUsuń
  2. w pierwszym poście masz napisane...

    OdpowiedzUsuń